Sprawdzenie wartości karty Empik: Proste kroki, jak sprawdzić saldo karty

Chcesz dowiedzieć się, ile środków pozostaje na Twojej karcie Empik, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić? Masz szczęście, bo trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule przedstawiamy prosty sposób na sprawdzenie salda Twojej karty, dzięki któremu z łatwością sprawdzisz jej wartość. Teraz już nic nie stanie na przeszkodzie, żebyś wykorzystał swoje środki na kolejne zakupy w Empiku!

Krok pierwszy: Znajdź dane niezbędne do sprawdzenia salda karty

No więc, aby sprawdzić wartość Twojej karty Empik, będziesz potrzebować dwóch informacji: numeru karty oraz kodu PIN. Jeżeli się zastanawiasz, gdzie możesz znaleźć te informacje, to odpowiedź jest prosta: znajdują się one zazwyczaj na odwrocie karty. Numer karty to długi ciąg cyfr, a kod PIN to czterocyfrowy kod. Jeśli na Twojej karcie nie widzisz kodu PIN, to możliwe, że jest on przysłonięty zdrapką – zeskrob ją delikatnie, żeby odsłonić kod. Jeśli jednak nadal nie widzisz kodu PIN na karcie, udaj się do najbliższego salonu Empiku lub skontaktuj się z infolinią Empiku – chętnie pomogą Ci w tej sprawie.

Drugi krok: Wejdź na stronę internetową Empiku

Teraz, kiedy już masz te dwie informacje, czas ujrzeć swoje saldo. Aby to zrobić, wejdź na stronę empik.com – główną stronę sklepu. Nawiasem mówiąc, strona ta nie tylko pozwala na sprawdzenie salda karty, ale oferuje również szeroką gamę różnych produktów, które możemy kupić za sprawą naszych środków na karcie. Można powiedzieć, że jest to miejsce pełne inspirujących pomysłów na wydanie swojego salda!

Krok trzeci: Kliknij w odpowiednią opcję sprawdzenia salda karty

Ciekawostką jest fakt, że istnieje aż trzy różne sposoby sprawdzenia ilości środków na naszej karcie, co tylko ułatwia nam życie. Biore to na okiem, którą opcję wybierzesz:
1. Na dole strony, w sekcji “Pomoc”, znajdziesz opcję ” Sprawdź Saldo “. Kliknij w nią, aby przejść do odpowiedniej podstrony.
2. Wyszukaj frazę “jak sprawdzić saldo karty Empik” w Google – wyskoczy Ci link do odpowiedniej podstrony Empiku.
3. Przejdź bezpośrednio na stronę empik.com/sprawdz-nr-karty, aby zyskać dostęp do strony sprawdzającej saldo karty.

Czwarty krok: Wprowadź dane karty i sprawdź saldo

Teraz, gdy jesteś już na odpowiedniej podstronie, czas wprowadzić numer karty oraz kod PIN (które, jak już wspominałem, znajdziesz na odwrocie karty) w odpowiednie pola. Nastepnie nacisnij przycisk “Sprawdź” i voilà! Chwilę potem pojawi się Twój pozostały stan konta na karcie.

Ostatnie kroki: Wykorzystaj swoje saldo

Teraz, kiedy już wiesz jak sprawdzić wartość karty Empik oraz posiadasz informację o aktualnym saldzie na Twojej karcie, możesz z łatwością wykorzystać swoje środki na kolejne zakupy w Empiku! Pamiętaj, że wartość karty można wykorzystać nie tylko do zakupu książek, filmów i muzyki, ale także na bilety do kina, do wykupienia abonamentu Empik Go bądź oferta edukacyjna Empik School.

Życze udanych oraz inspirujących zakupów!

Wartość karty Empik? Saldo? Łatwo się dowiecie!

W naszym artykule poradnikowym zdradziliśmy prosty sposób sprawdzenia wartości swojej karty Empik, abyś mógł bez problemu kontrolować swoje saldo i korzystać ze wszystkich ofert. Oto nasze instrukcje, które pozwolą Ci osiągnąć swój cel w kilku szybkich krokach:

  • Upewnij się, że posiadasz na wyciągnięcie ręki numer karty i kod PIN – znajdują się one na odwrocie karty,
  • Od razu przejdź na stronę empik.com lub skorzystaj z linka do podstrony empik.com/sprawdz-nr-karty – tam znajdziesz pola do wprowadzenia danych,
  • Wypełnij wymagane pola swoim numerem karty i kodem PIN, a następnie kliknij przycisk “Sprawdź” – już! Zobaczysz swoje saldo na ekranie.

Nie trać ani minuty – sprawdź wartość karty Empik już teraz i ciesz się bogatą ofertą sklepu, która pozwoli Ci spędzić swoje pieniądze z przyjemnością i wieloma korzyściami!

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Najlepsze prezenty na 40 urodziny dla koleżanki: Zainspiruj się pomysłami na 50-tkę

Najlepsze prezenty na 40 urodziny dla koleżanki: Zainspiruj się pomysłami na 50-tkę

Każda okazja do świętowania wymaga odpowiedniego prezentu, a okrągłe urodziny to

Next
5 sposobów na to, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały – odkryj tajemnice skutecznej komunikacji z maluchami

5 sposobów na to, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały – odkryj tajemnice skutecznej komunikacji z maluchami

Dzieci często mają skłonność do ignorowania próśb czy poleceń rodziców

You May Also Like